Yeni Üyelik Oluştur


Bir kullanıcı adı seçin


Yukarıda belirttiğiniz eposta adresinizi tekrar girin

Üyeliğimi Oluştur

×
Üye Girişi

Giriş Yap

×
 • Promosyonda hangi banka ne kadar avantajlı?

 • 11.5 milyon emeklinin Mart ayında almaya başlayacağı promosyon için SGK, birçok banka ile anlaştı. Peki hangi banka ne kadar avantaj sağlıyor?

 • 2017-02-19 / 22:50:44
 • 0 Yorum
 • 506 Kez Okundu
 • Punto:
  A
  A
  A

11.5 milyon emeklinin Mart ayında almaya başlayacağı promosyonda 3 şart hiç değişmiyor ancak değişik avantajlar sunan bankalar da var.

Artık isteyen emekli maaşını istediği bankadan alabiliyor. Maaşını başka bankaya taşıyanlardan hiçbir hesap işletim ücreti alınmıyor.Buna göre 1000 lira ve altındaki emekli maaşı için en az 300 lira, 1000-2000 lira arasındaki maaş için 375 lira, 2000 lira ve üzeri maaşlar için de 450 lira promosyon ödenecek.

Sözleşmeler 3 yıl için geçerli olacak. 3 yıl içinde maaş başka bankaya taşınamayacak. Ayrıca, en az 2 otomatik fatura talimatı verilmesi gerekiyor.Bankadan kredi kartı almak ya da ek hesap açtırmak zorunlu.

BANKALAR EMEKLİYE PROMOSYON YARIŞINDA

HALKBANK: 1.8 milyon emekli maaşını Halkbank'tan alıyor. Ödemeyi Mart itibarıyla yapacak. Bankacılık hizmetlerinde emekliye kolaylık sağlayacak. Daha farklı hizmetler de devreye girecek.

GARANTİ: Nüfus cüzdanıyla banka değişikliği yapmanızı sağlıyor. ATM'lerde emekliye özel ekran hazırladı. Tek tuşla tüm maaş çekilebiliyor.
İndirimli faizle ve 3 ayda bir ödeme seçeneğiyle özel kredi veriyor. Vadeli mevduatta ise ek faiz imkanı sunuyor.

DENİZBANK: Şubelerde öncelik, ücretsiz bakiye sorgulama, ücretsiz havale/ EFT, kiralık kasada yüzde 25 indirim, kredide düşük faiz ve vadeli mevduata özel faiz imkanı sağlıyor. Banka ayrıca, elektrik, doğalgaz, su ve telefon faturalarında yıllık 240 liraya varan indirim, düşük faizli nakit avans sunuyor.

AKBANK: Sadece kimlikle maaşı taşıma kolaylığı sağlıyor. Emekliye özel ve öncelikli hizmet veren banka, sözleşmeden sonra promosyonu peşin yatırıyor. 

ZİRAAT: 4.8 milyon emekli, maaşını Ziraat Bankası'ndan alıyor. 'Emeklinin Artısı Ziraat'te' programıyla birçok kurumla anlaşma yapan banka, emekliye çeşitli indirimler sağlıyor.

ING BANK: Avantajlı faizle ihtiyaç kredisi sunuyor. Banka, maaş gününü beklemeden hesaptan nakit çekmeyi sağlıyor.

FİNANSBANK: Fatura, kira ve aidat ödemelerini otomatik ödeme kapsamında değerlendiriyor.

Sadecehaber.com

Etiketler

 • Yorumlar
 • Yorum Yap
 • Şuanda 1. sayfadasınız, toplamda yorum sayfası var.
  Şuan 0 - 0 arasındaki içerikleri görüntülüyorsunuz ve toplam 0 içerik var.

  « İlk
  « Geri
  ileri »
 • Yorumunuz


  Yorumunuz

  Gönder

ARŞİV